Administrasjon og ledere

Kontaktinfo og oversikt over trenere, sportslig ledere, administrativ leder og ledergruppemedlemmer

Trenere

  • Johnny Bach
    Hovedtrener
    Telefon
    95221383
    E-post
    johnny@kristiansundbk.no
  • Sindre Bunes
    Assistenttrener
    Telefon
    90768805
    E-post
    salg@flisforum.no
  • Alexander Edgren
    Assistenttrener
    E-post
    edgren.alex@gmail.com

Administrasjon og ledergruppe

  • Liv Berit Bach
    Administrativ leder
    Telefon
    92603616
    E-post
    livberit@kbbl.no
  • Lars Helge Høvik
    Sportslig leder
    Telefon
    90968758
    E-post
    larshelgehovik@gmail.com
  • Erling Fiske
    Sportslig leder
    Telefon
    95223615
    E-post
    erling.fiske@olavthon.no
  • Nina Mack Korsfur
    Ledergruppemedlem
    Telefon
    95849300
    E-post
    nina@fgeiendom.no
  • Kristin Wiik
    Ledergruppemedlem
    Telefon
    99281560
    E-post
    kristinw@neas.mr.no
  • Vigdis Brekkan
    Ledergruppemedlem
    Telefon
    99697156
    E-post
    vigdis.brekkan@gmail.com
  • Hanne Berit Brekken
    Ledergruppemedlem
    Telefon
    91734017
    E-post
    Hanne.berit.brekken@aure.kommune.no

Annonse fra Eliteserien: