Administration and staff

Administration, management & marketing

Kjetil Thorsen, Management/sales & marketing
951 13 618
post@kristiansundbk.no

Frank Nilsson, Marketing consultant 
915 99 270
frank@kristiansundbk.no

Truls Skar Helland, Operations manager Kristiansund Stadion
976 53 640
truls@kristiansundbk.no

Tor Erik Torske, Accounting
913 00 415
torerik@kristiansundbk.no

Lars Naalsund, Accounting
901 11 866
lars@kristiansundbk.no

Coach & management

Kenneth A. Leren, Team manager
926 81 964
leren@advokathuset-kristiansund.no

Leo Totev, Development of talent
980 53 574
leo@kristiansundbk.no

Birger Hoem, Team leader
909 16 164
birger@kristiansundbk.no

Christian Michelsen, Head coach
911 10 654
christian@kristiansundbk.no

Ole Olsen, Ass. coach
948 62 513
olearvid@yahoo.com

Trond Hjelle, Goalie coach
419 28 271
hjtr@online.no

Kurt Mørkøre, Coach recruit team & G19
416 67 738
kurt@kristiansundbk.no

Annonse fra Eliteserien: