Ledig stilling i ledergruppa i KBK

KBK vil forsterke laget til en av Nordmøres sterkeste merkevarer og søker etter økonomi- og administrasjonssjef.

Vi søker etter en erfaren økonomi- og administrasjonssjef som vil forsterke laget til en av Nordmøres sterkeste merkevarer. For å lykkes i jobben må du ha solid kompetanse innen økonomi og administrasjon og være hardtarbeidende og strukturert. 

Stillingen vil være knyttet til klubbens ledergruppe, og rapportere til klubbens styre. Sammen med daglig leder vil økonomi- og administrasjonssjef håndtere ansatte og avdelinger i klubben og i tillegg være kontakt mot Norges Fotballforbund og Norsk Toppfotball. Dette inkluderer bistand i spilleroverganger, håndtering av innkommende saker og rapportering i henhold til finansielt oppfølgingssystem. 

 
Kvalifikasjoner
  • Høyere utdanning innen økonomi/administrasjon
  • Erfaring fra lignende arbeidsoppgaver

Personlige egenskaper
  • Gode kommunikasjons- og samarbeidsevner
  • Strukturert og samvittighetsfull
  • Du ønsker å berike Laget for lidenskap


Vi tilbyr

  • En variert og spennende hverdag som del av et sterkt kollektiv
  • Trivelige kolleger og et unikt arbeidsmiljø med høyt tempo
  • Lønn etter avtale 

Søknadsfrist: 25.02.2020

 

Kontaktinfo og link til søknad via rekrutteringsbyrået MindMap finner du her.
 

 

 

Annonse fra Eliteserien: