Frivillig og arrangement

Bli med å skap de store øyeblikkene og bli frivillig i KBK!

Annonse:

De frivillige er er noen av de viktigste støttespillerer i Kristiansund Ballklubb. Uten dem hadde vi aldri fått satt opp og drevet alle de aktivitetene og oppgavene som holder på under og utenfor kampdagene. Sammen skaper vi samhold og lidenskap!

Frivillige gjør alt fra pressekontakt, vakt, supportershop og kiosk. Alle er like verdifulle og essensielle for klubben og stadion. I tillegg er det goder og fordeler med å være frivillig, som billetter til kamper og egne frivilligfester.

Utenom å skape et godt og trivvelig sosialt miljø for våre ildsjeler arrangerer vi også sikkerhetskurs for de frivillige. 

KBK trenger mange frivillige for å takle de oppgavene som skal løses når vi er i Eliteserien. Alle har noe de kan bidra med, og vi tar imot alle som ønsker. Ta kontakt med frivilligansvarlig, Marie Olsson Lindvåg, for mer informasjon om hva du kan gjøre i KBK.

Kontakt arrangementkomite


Truls Skar Helland, leder arrangement

976 53 640
truls@kristiansundbk.no

Marie Olsson Lindvåg, nestleder arrangement
924 07 237
marie@kristiansundbk.no

Slatlem Corner
Gunnvor Fevang
452 76 967
mumia22@hotmail.com

VIP/Vertskap
Kari Thorsen
950 85 324
Kari.k.thorsen@hotmail.com

VIP/Vertskap
Venke Hasselø
957 45 510
venkehg@live.no

Underholdning/ballehentere
Camilla Husby
918 08 446
camilla@kristiansundbk.no

Gjensidigebua/frivilligbua          
Edvin Torkildsen
922 29 505
Edvin.torkildsen@gmail.com    

Fanzone
Lise Torske
932 66 428
lisetorske@hotmail.com

Supporterutstyr
Tom Godtland
411 87 136
tom.godtland@gmail.com

Media/pressekontakt kampdag
Ole Haga
920 65 207
media@kristiansundbk.no

Media/pressekontakt kampdag
Christel Venås
 938 61 536
media@kristiansundbk.no

Sikkerhet
Martin Hoem
909 99 816
martinhoem@yahoo.no

Sikkerhet
Rolf Lystad
908 89 280
rolf.lystad@kristiansund.kommune.no

Stadion
Lars Hals
901 65 424
lars.hals@akersolutions.com

Billett
Steinar Sandvik
986 70 541
steinar.sandvik@snv.no

Billett
Tor Nygård
991 67 650
tny@online.no

Kiosk
Aslaug Rødahl
958 34 523
aslaugro@online.no

Kiosk
Liv K. Jutvik
992 32 128
livkarlsholm@yahoo.no

Annonse fra Eliteserien: