
McDermott en av de utvalgte
I dag kom beskjeden Sean McDermott har ventet på - keeperen er tatt ut i den endelige landslagstroppen for de neste to kampene for Irland
I dag kom den endelige beskjeden om Irlands landslaguttak til de neste to kampene mot Wales og Polen.
På listen over de utvalgte sto KBK-spiller og keeper Sean McDermott.
Hovedpersonen selv var selvsagt en meget fornøyd herremann når den når meldingen i dag kom fra det Irske fotballforbundet.
«Dette er vanvittig gøy. Jeg kjenner at jeg er klar for dette, og ser frem til å få vise meg frem. Dette er noe jeg har drømt om og jobbet hardt for. Så satser vi på at det blir noen minutter spilletid i selve kampene også. Jeg har selvsagt ambisjoner om å forbli i troppen i lang tid fremover.» sier en selvsikker McDermott til kristiansundbk.no.
Kristiansund Ballklubb gratulerer så mye - og ønsker lykke til med kampene!
